ثبت نام مسابقات استارتآپی استانی آغاز شدنام هفتمین دوره مسابقات استارتآپی استانی اینوتکسپیچ از امروز ۲۷ آذرماه ۱۴۰۲ آغاز شد.

به گزارش ایسناهفتمین دوره از مسابقات استارتاپی اینوتکسپیچ در ۶ استان کشور برگزار می شود. ثبت نام برای حضور در این رویداد از امروز ۲۷ آذر ماه و از طریق نشانی www.pitch.inotex.com آغار شد.

در هفتمین دوره مسابقات اینوتکس پیچ، استانهای کرمانشاه، سیستان و بلوچستان، یزد، تهران، بوشهر و ارومیه، میزبانان این دوره از مسابقات هستند.

همچنین به‌منظور مشارکت برای مشارکت بیشتر از سایر مناطق کشور و تثبیت جایگاه ملی در قالب «جشنواره استانی اینوتکس»، برای اولین بار رویداد «ریسرچ‌پیچ اینوتکس» در حوزه پژوهش‌های علمی و با هدف شناسایی پژوهش‌ها و تحقیقات دانشگاهی مسئله‌محور و کاربردی برگزار می‌شود. برپایی این رویداد یک روز پیش از رویداد اینوتکسپیچ در هر استانی برنامه ریزی شده است.

مرحله این دو مسابقه در حضور داوران و سرمایه گذاران، و تیم های منتخب از هر استان به مرحله نهایی برگزار می شود که در مراسم اختتامیه نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ می شود، راه می یابند. علاوه بر رقابت نهایی اینوتکس‌پیچ، تیم‌های منتخب در این رویداد، فرصت حضور در مسابقات اینوتکس‌بتل (INOTEX Battle) را نیز خواهند داشت.

رویداد اینوتکس‌پیچ اولین بار در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۸ با هدف شناسایی استعدادهای برتر در استان‌ها و معرفی آنها به زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس ۲۰۲۴)، بزرگترین رویداد در حوزه نوآوری و فناوری کشور است که توسط پارک فناوری پردیس و با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود. این رویداد با شعار «زیست‌بوم فناوری و نوآوری زیر یک سقف» در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۲۱ ۱۴ اردیبهشت در پارک فناوری پردیس میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

بخوان  تاثیراتی که استخوان فضانوردان از یک سفر فضایی می‌پذیرد

انتهای پیاممنبع