لوازم جانبی گوشی های هوشمند که ارزش خرید دارند

کابل شارژ

کابل‌های شارژ

قاب گوشی‌

قاب گوشی

انواع دیگر لوازم جانبی برای گوشی‌ های هوشمند کاربرد گسترده مشابهی ندارند و فقط ممکن است برای شرایط خاصی مفید باشند.


لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند

هدفون‌های بی سیم

گوشی هوشمند شما به احتمال زیاد دارای کابل شارژ در جعبه است. بدیهی است که کابل شارژ یک لوازم جانبی بسیار حیاتی است و یکی دیگر از لوازم جانبی ضروری گوشی، کابل‌های شارژ بیشتر است.

بیشتر بخوانید


در حالی که ممکن است فکر کنید قاب‌ها محافظت کننده نیستند، اما در جای خود می‌توانند ارزشمند باشند. چند دلیل وجود دارد که نشان دهنده اهمیت خرید یک قاب برای گوشی است.

اول از همه، یک قاب، سطحی از محافظت را ارائه می‌دهد. حتی یک قاب TPU نازک نیز، می‌تواند از گوشی شما در برابر خط و خش محافظت کند. البته قاب‌های بهتری هم هستند که گوشی شما را از آسیب جدی‌تر نجات می‌دهد.

شارژ کردن گوشی، بخش جدایی ناپذیر استفاده از گوشی هوشمند است. می‌توانید به صورت جداگانه یک کابل شارژ در کنار تخت، در کوله پشتی و ماشین خود داشته باشید. کابل‌ها معمولاً بسیار ارزان هستند و داشتن چند عدد از آن‌ها بهتر از جابجایی آن از خانه به محل کار و … است.

بسته‌های باتری

بازار مملو از انواع لوازم جانبی برای گوشی‌های هوشمند است و در آن همه چیز از قاب‌های سیلیکونی گرفته تا بسته‌های باتری بزرگ برای گوشی‌ها پیدا می‌شود.

تا اینجا ما موارد ضروری را پوشش داده ایم، اما اکنون زمان آن است که به سمت لوازم جانبی اختیاری‌تر و کم اهمیت‌تر برویم.

اما مطمئنا شما به همه این لوازم جانبی برای آیفون یا گوشی اندرویدی خود نیاز ندارید، چون همه آن‌ها ضروری نیستند. اما واقعا کدام لوازم جانبی گوشی، ارزش خرید دارند؟ در این مقاله قصد داریم به لوازم جانبی ضروری که بهتر است داشته باشید بپردازیم و اضافات را کنار بگذاریم.

بیایید با رایج‌ترین مورد از لوازم جانبی گوشی هوشمند، یعنی قاب گوشی، شروع کنیم. برخی افراد از قاب استفاده نمی‌کنند و برخی دیگر، در گوشه خانه خود چند قاب با طرح‌ها و مدل‌های مختلف دارند.

هدفون‌های بی سیم نسبت به هدفون‌های سیمی چند مزیت دارند. شما آزادی بیشتری برای حرکت دارید، زیرا نیازی نیست تلفن خود را به بدن خود متصل کنید. جعبه‌های شارژ آن نیز بسیار مرتب‌تر از کابل‌های درهم پیچیده هستند.

دلیل اینکه چرا این روز‌ها لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند زیاد شده مشخص است. اساسا هر کسی یک گوشی آیفون یا اندرویدی در جیب خود دارد و شرکت‌های زیادی هستند که می‌خواهند چیز‌های بیشتری را به مردم بفروشند.

اگرچه مطمئنا داشتن پاوربانک و بسته باتری یک ضرورت نیست، اما بهتر است کاربران (مخصوصا افرادی که استفاده تجاری و بیشتری از گوشی دارند) یک بسته باتری خوب را همراه خود داشته باشند.

با این حال، قاب‌ها چیزی فراتر از یک محافظ برای گوشی هستند. برخی از گوشی‌ها با بدنه شیشه‌ای یا پشتی فلزی ساخته می‌شوند و یک قاب ساده می‌تواند در دست گرفتن گوشی را بسیار آسان کند. همچنین می‌توانید با یک قاب، گوشی خود را همانطور که می‌خواهید شخصی‌سازی کنید. البته شما حتما به آن احتیاج ندارید، اما اگر داشته باشید پشیمان نمی‌شوید.

بخوان  مخالفت با قرارداد رژیم صهیونیستی کارمند گوگل را مجبور به استعفا کرد

گزارش از سید حسین موسویمنبع

این چهار لوازم جانبی، تجربه کاربری شما در استفاده از گوشی هوشمند را تا حد زیادی بهبود می‌بخشند و احتمالاً قاب تنها موردی است که باید با یک گوشی جدید آن را تغییر دهید.

چه بخواهیم و چه نخواهیم، جک هدفون یکی از ویژگی‌های در حال کنار گذاشته شدن در گوشی‌های هوشمند مدرن است. اکنون آیفون‌ها و بسیاری از گوشی‌های اندرویدی دیگر از این گزینه محروم هستند. در این گوشی‌های اگر می‌خواهید به موسیقی یا پادکست گوش دهید، هدفون‌های بی‌سیم به یک نیاز تبدیل می‌شوند.

شما هرگز واقعا نمی‌دانید چه زمانی ممکن است باتری گوشی تان تمام شود. یک بسته باتری می‌تواند در شرایط خاصی نجات دهنده باشد. شاید قبل از اینکه بتوانید گوشی خود را شارژ کنید برق خانه شما قطع شده یا در جایی بدون پریز گیر کرده اید. در این مواقع می‌توانید از یک بسته باتری بهره ببرید. کلید آماده داشتن بسته باتری برای این مواقع، شارژ نگه داشتن آن است.