گوگل کیفیت تماس‌ها را بهبود می‌بخشد

اگر از دستورات ADB آگاهی دارید، می‌توانید همین حالا Clear Calling را در تلفن‌های اندرویدی خود فعال کنید. پس از فعال شدن، می‌توانید به کلید تغییر ویژگی در منوی صدا‌ها و لرزش‌ها دسترسی داشته باشید. با این حال، مشخص نیست که آیا در حال حاضر، این ویژگی آنطور که در نظر گرفته شده است کار کند یا خیر، زیرا گوگل آن را رسمی نکرده است.


بیشتر بخوانید


طبق گزارش، این ویژگی برای تماس در اکثر شبکه‌های تلفن همراه کار می‌کند، اما ویژگی در تماس‌های Wi-Fi پشتیبانی نمی‌شود. به نظر می‌رسد که محتوای تماس شما با شرکت گوگل به اشتراک گذاشته نخواهد شد، که این یک امتیاز مثبت برای همه است.

 منبع

ویژگی حذف نویز گوگل Meet برای حذف صدا‌های پس‌زمینه مانند صدا‌های تایپ، صدای بسته شدن در، نویز از محل ساخت‌وساز نزدیک و … است. گوگل با Clear Calling منابع نویز را برای بهبود تلفن هوشمند اندرویدی گسترش می‌دهد. در مورد بررسی این ویژگی در گوشی‌های هوشمند اندرویدی خود، پیشنهاد می‌کنیم کمی منتظر اعلام رسمی گوگل باشید.

گوگل در حال طراحی یک ویژگی اندروید جدید برای افزایش وضوح تماس‌های شرکت مخابراتی شما با کاهش نویز پس زمینه است. این ویژگی Clear Calling نامیده می‌شود و طبق گزارش Android Authority در آخرین نسخه اندروید Quarterly Platform Release کشف شد.

بخوان  فایل‌های Google Docs شما بسیار هوشمندتر و زیباتر می‌شوند