Vision Pro اپل با موفقیت به پرستار در جراحی ستون فقرات کمک می کند – و کارهای پزشکی با واقعیت ترکیبی بیشتری در راه است

Apple Vision Pro

اخیراً یک تیم جراحی در بریتانیا در یک پذیرش شگفت‌انگیز از فناوری، از ویژن پرو اپل برای کمک به یک روش پزشکی استفاده کردند.

این یک جراح نبود که هدست را پوشید، بلکه سووی ورهو، پرستار اصلی اسکراب (که به عنوان پرستار تئاتر نیز شناخته می‌شود) در بیمارستان کرومول در لندن بود. پرستاران اسکراب با فراهم کردن تمام تجهیزات و پشتیبانی مورد نیاز جراحان برای تکمیل یک عمل جراحی به آنها کمک می‌کنند – در این مورد، این جراحی ستون فقرات بود.

ورهو به دیلی میل گفت که Vision Pro از یک برنامه ساخته شده توسط توسعه دهنده نرم افزار eXeX برای شناور کردن “صفحه های مجازی فوق العاده در مقابل اطلاعات حیاتی (او نشان می دهد) استفاده می کند. این گزارش می افزاید که از هدست واقعیت ترکیبی برای کمک به او در آماده سازی، پیگیری جراحی و انتخاب ابزارهایی که به جراح تحویل دهد استفاده شده است. حتی عکسی از خود عملیات در نشریه وجود دارد.

ویژن پرو در داخل اتاق جراحی

(اعتبار تصویر: بیمارستان کرامول/دیلی میل)

ورهو به نظر یکی از طرفداران بزرگ Vision Pro می‌گوید، شاید تا حدودی هذل‌انگیز، “خطای انسانی را از بین می‌برد… (و) حدس و گمان”. با این حال، هر چیزی که تضمین کند عملیات تا حد امکان روان است، در کتاب‌های ما A-OK است.

منبع