اشتراک گذاری ضد گذرواژه نتفلیکس شما را مجبور می کند یک بار در ماه وارد سیستم شوید – یا مسدود شوید

معیار کاستاریکا به کاربران استاندارد و پریمیوم اجازه می دهد فردی را که با آنها زندگی نمی کند به حساب خود اضافه کنند. 3 دلار اضافی در ماه (در برگه جدید باز می شود). اعضای اضافی همچنین باید حساب هایشان را در همان کشور صاحب حساب اصلی داشته باشند. به غیر از آن، قوانین مانند الزام به ورود به سیستم و استفاده از سرویس هر 31 روز یکسان است. بنابراین اگر به فکر رفتن به کاستاریکا هستید، یک حساب کاربری بسازید و سپس آن را ترک کنید، به نظر نمی‌رسد که نتفلیکس اجازه دهد این کار از بین برود.

طبق گزارش‌ها، «حساب‌های Netflix هنوز هم قابل اشتراک‌گذاری هستند، اما فقط در یک خانواده». هرکسی از خارج از خانه شما نمی‌تواند از آن حساب استفاده کند و به او گفته می‌شود که با حساب خود ایجاد کند.

اطلاعات تازه یافت شده در مرکز راهنمایی ایالات متحده نتفلیکس و توسط The Streamable تایید شد (در برگه جدید باز می شود) در 31 ژانویه؛ با این حال، آن صفحه از آن زمان حذف شده است. از زمان نوشتن این مقاله، مرکز راهنمایی به حالت قبلی خود بازگشته است. خوشبختانه، هنوز هم می توان یک نسخه از قوانین را در آن یافت ماشین راه برگشت (در برگه جدید باز می شود)، وب سایتی که به خاطر آیندگان «اسکرین شات» از اینترنت می گیرد.