اکنون می‌توانید شکلک‌ها را در صفحات گسترده Google Workspace چاپ کنید، اگر بخواهید

این شرکت به آرامی ایموجی‌ها را در کل اکوسیستم Google Workspace معرفی کرده است زیرا به نظر می‌رسد استفاده از این پلتفرم را برای کاربران در همه جا لذت‌بخش‌تر و قابل تنظیم‌تر کند.

اخیراً به‌روزرسانی جدید Google Docs به کاربران اجازه می‌دهد تا شکلک‌هایی را مستقیماً در متن متن جستجو کرده و درج کنند. کاربران اکنون به سادگی باید عبارت «@» را تایپ کنند و عبارت، احساس، شی یا هر چیز دیگری را که نیاز دارند تایپ کنند تا منوی پاپ آپی از ایموجی ها ظاهر شود.

سرویس چت گوگل این شرکت نیز اخیراً اعلام کرده است که به کاربران اجازه می دهد تا شکلک های سفارشی خود را ایجاد کرده و از آنها در مکالمات شخصی و کاری خود استفاده کنند.

کاربران می توانند با پیمایش به صفحه گسترده خود را چاپ کنند فایل > چاپ، یا آن را مانند قبل در Google Drive ذخیره کنید.

کاربران می‌توانند با رفتن به دکمه «ایجاد» در انتخابگر شکلک، شکلک‌های سفارشی را در نسخه‌های وب Chat یا Gmail ایجاد کنند. در آنجا، آن‌ها می‌توانند تصویر مورد نظر شما را آپلود کنند و نامی توصیفی برای آن بگذارند و سپس هنگام ارسال یا واکنش به پیام‌ها در چت از ایموجی سفارشی استفاده کنند.منبع

در یک به‌روزرسانی Google Workspace پست وبلاگ با اعلام این خبر، این شرکت خاطرنشان می کند که این ویژگی در حال حاضر فقط برای کسانی که از مرورگر گوگل کروم استفاده می کنند در دسترس است.

کاربران Google Workspace به زودی می‌توانند به لطف به‌روزرسانی جدید این سرویس، از صفحه‌گسترده‌های پر از ایموجی‌ها به شکل فیزیکی لذت ببرند.

بخوان  مهم‌ترین ویژگی‌های دوربین گوشی که برای عکاسی باید بدانید

اما برای اطمینان از بهره مندی کامل از خدمات نرم افزار صفحه گسترده، Google Workspace همچنین برای اولین بار شکلک ها و فونت های سیستم را در چاپ آفلاین قرار داده است.

شکلک Google Sheets

این شرکت فاش کرده است که چاپ آفلاین را برای آن دسته از کاربران Google Sheets فعال می کند که روی سندی با دسترسی آفلاین کار می کنند.