لینوس توروالدز از توسعه دهندگان لینوکس کمک بیشتری می خواهد

او می‌گوید: «بله، پنجره ادغام دو هفته است، اما این به من فرصت می‌دهد تا همه چیز را بررسی کنم، نه «دو هفته برای جمع‌آوری عجولانه شعبه‌ای که به لینوس در جمعه هفته دوم بفرستید».

خالق لینوکس آخرین آپدیت لینوس توروالدز (در برگه جدید باز می شود)، که برخی از اطلاعات کلیدی را برای اولین نامزد انتشار نسخه 6.1 شرح می دهد، پیام ها و درخواست های اساسی برای توسعه دهندگان پروژه دارد.

در حالی که او از او می خواهد که قبل از باز شدن پنجره ادغام، چیزهایی برای او ارسال شود، توروالدز تحمل خود را برای برخی از ورودی های دیرهنگام ابراز می کند که آنها را به عنوان “زندگی اتفاق می افتد” قرار می دهد.

این اولین باری نیست که توروالدز مجبور است از توسعه‌دهندگان بخواهد انگشت خود را بیرون بکشند، و او گمان می‌کند که این آخرین بار نیز نخواهد بود، هر چند در حال حرکت رو به جلو، او امیدوار است که «افراد بیشتری بتوانند آن را به دل بگیرند».منبع

تهدید به سبک معلم و دانش آموز ادامه می دهد: “تو می دانی که کیستی.”

ما قبلاً در مورد تعهد لینوکس به پشتیبانی از Rust نوشته‌ایم، و آخرین اخبار تأیید می‌کند که “داربست Rust اولیه” بخشی از نسخه 6.1-rc1 است. او توضیح می دهد که “هنوز هیچ کد واقعی Rust در هسته وجود ندارد، اما زیرساخت وجود دارد”.

پیام توروالدز به توسعه دهندگان

توروالدز همچنین از این فرصت استفاده کرد و ناامیدی خود را از میزان درخواست های دیرهنگام کشش ابراز کرد.

بخوان  استفاده از هوش مصنوعی برای ارز دیجیتال

او با گفتن این جمله که «ما «فقط» 11.5 هزار ارتکاب غیر ادغام در طول این پنجره ادغام داریم، در مقایسه با 13.5 هزار دفعه گذشته» که «دقیقاً کوچک نیست، اما کوچکتر از چند نسخه اخیر است».