هم ایرباد هم ضربان‌شمار و تب‌سنج


شرکت سنهایزر در نمایشگاه CES ‌امسال ایربادهای ورزشی معرفی می‌کند که در عین پخش صدای باکیفیت، مجهز به حسگرهای ضربان قلب و بدن هستند.

به گزارش ایسنا، در نمایشگاه CES ۲۰۲۴ ایربادها یا هدفون‌های بسیاری وجود دارد، اما شرکت سنهایزر(Sennheiser) امروز دو مدل جدید خود را در لاس وگاس معرفی کرد.

این شرکت خط پرچمدار Momentum خود را با یک مدل پریمیوم جدید موسوم بهMomentum True Wireless ۴ به روز ساخته است، در حالی که اولین مجموعه از اهداف ورزشی Momentum Sport را معرفی کرده است.

به نقل از انگجت، هر دوی این مدل‌ها امسال وارد بازار می‌شوند و کمتر از 300 دلار قیمت خواهند داشت.

سنهایزر می‌گوید، بیش از سه سال برای ساخت Momentum Sport کار کرده است تا به ترکیبی از فناوری‌های تناسب اندام با صدای باکیفیت برسد.

درون این ایربادها یک حسگر ضربان قلب و یک حسگر خوب بدن تعبیه شده است که می‌تواند شرایط بدن ورزشکار را به برنامه‌های تناسب اندام و نظارت بر بدن مانند سلامت Apple Health ارسال کنند.

سنهایزر میگوید در ایرباد Momentum Sport اولین بار است که یک محصول می‌تواند تجزیه و تحلیل داده‌های جریان را برای تجزیه و تحلیل و تحلیل استفاده کند. علاوه بر این بر این ایرباد با ساعت Polar Vantage V3 کار می کند و می توان آموزش مربی هوشمند را از برنامه این شرکت به ایرباد ارسال کرد.

این شرکت یک نمایش زنده از هدفون‌های Momentum Sport را با ساعت Vantage V3 و اپلیکیشن Polar در نمایشگاه CES انجام داد که طی آن یک نفر با یک دوچرخه ثابت سوار شد و در لحظه به برنامه ارسال شد.

بخوان  چگونه محاسبات را پایدارتر کنیم

سنهایزر می‌گوید، یک مبدل ۱۰ میلیون‌متری کاملاً جدید برای Momentum Sport ایجاد کرده است که هدف آن ایجاد صدای زنده و ضرب‌گیر است که بیشتر افراد برای تمرینات ورزشی خود می‌خواهند.

این ایرباد جدید همچنین دارای یک کانال صوتی است که اثر انسداد یا احساس گرفتگی گوش‌های کاربر و تحت فشار بودن را از بین می‌برد.

علاوه بر این، سنهایزر می‌گوید نوع طراحی آن به گونه‌ای است که صدای آن را صدا می‌کند، گام برداشته می‌شود و سایر صداهای بدن را که می‌توانند پخش کنند، کاهش دهند.

گفتنی است که ایرباد Momentum Sport یک طراحی نیمه‌باز دارد که اجازه می‌دهد کمی از صدای محیط اطراف به طور طبیعی وارد شود. همچنین قابلیت حذف نویز فعال(ANC) در زمانی که نیاز به استفاده و حالت ضد باد برای مقابله با وزش باد و نسیم زمانی که در فضای باز هستید، وجود دارد.

این هدفون‌ها همچنین دارای استاندارد IP55 برای مقاومت در برابر مقاومت و گرد و غبار هستند، در حالی که از ساختار ضد ضربه و گیره‌های مقاوم در برابر ضربه‌ها تا از انباشت جرم جلوگیری می‌کنند.

قاب شارژ آن نیز دارای استاندارد IP54 است و شارژ بی سیم را می دهد.

سنهایزر وعده عمر باتری تا ۶ ساعت را برای مدل Momentum Sport داده است، اما اشاره نکرده است که این عدد را با احتساب روشن بودن ANC گفته است یا خیر.

قاب شارژ در حالت شارژ کامل تا سه بار ایربادها را ظرف ۱۰ دقیقه شارژ می‌کند.

در حالی که این هدف با برنامه Smart Control شرکت سنهای برای تغییر مشخصات صدا و تنظیمات مختلف کار می‌شود و مجموعه‌ای از سری‌ها و دنباله‌ها برای قرارگیری مناسب در گوشی کاربر در جعبه ارائه می‌شود.

بخوان  توسعه سیستمی برای شناسایی مشکلات بینایی کودکان

Erbad Momentum Sport در تاریخ ۹ آوریل با قیمت ۳۳۰ دلار در رنگ‌های مشکی، سبز و گرافیتی در دسترس خواهد بود.

هم ایرباد هم ضربان‌شمار و تب‌سنج

ایرباد Momentum True Wireless ۴ نیز دنباله‌ای از اهداف Momentum ۳ این شرکت است که در سال ۲۰۲۲ عرضه شد. سنهایزر می‌گوید بیش از ۱۲ ارتقاء از جمله پشتیبانی از بلوتوث ۵.۴ به این مدل اضافه شده است.

به گفته این شرکت، تجهیز این مدل به شش میکروفن، کیفیت تماس و عملکرد ANC را بهبود می‌بخشد، در حالی که یک حالت تطبیقی، صدای یکپارچه ورودی صدا را در هر دو حالت موسیقی و پخش انواع محتوای کنترل می‌کند.

همچنین ویژگی‌های شخصی‌سازی صدا، منطقه صدا و بررسی صدا از طریق برنامه Smart Control در دسترس هستند.

سنهایزر میگوید که طراحی داخلی آن را در برابر جرمی که به‌روز کرده است بهتر است.

این شرکت از نظر کیفیت صدای قول‌های هیجان‌انگیز ارائه شده است که با توجه به این که سن‌هایزر سال‌ها هستند، به نظر می‌رسد که برخی از بهترین هدف‌های بی‌سیم را از کیفیت پخش صدا ارائه کرده‌اند، چرا که می‌توانند برای این ادعاها داشته باشند.

قاب شارژ این ایرباد می‌تواند ایربادها را به صورت بی‌سیم سه بار شارژ کامل کند و ایربادها هر بار تا هفت و نیم ساعت(ANC مشخص نشده است) کار می‌کنند. علاوه بر این، سنهایزر توضیح می دهد که عملکرد را در طول زمان با حالت محافظت از باتری که چرخه های شارژ را بهینه می کند، افزایش داده است.

ایربادهای Momentum True Wireless 4 در رنگ‌های مشکی، نقره‌ای متالیک و گرافیتی در تاریخ 15 فوریه با قیمت 300 دلار (50 دلار بیشتر از قیمت مدل قبلی در زمان عرضه)، برای پیش‌خرید در اولین ماه مارس عرضه خواهد شد.

بخوان  واتس اپ به زودی می تواند آزاردهنده ترین چیز در مورد چت های گروهی را برطرف کند

انتهای پیاممنبع