«Diablo IV» تقریباً اینجاست. آنچه در مورد انتشار آینده بازی ویدیویی باید بدانید

راد فرگوسن، مدیر کل Diablo، “Diablo IV” را به عنوان “وحشیانه ترین دیدگاه ما از Sanctuary” توصیف کرده است، دنیای خیالی که در آن دیابلو اتفاق می افتد. او افزود که این «تاریکی بازی اصلی» را به ارمغان می‌آورد و بر جنبه‌های کلیدی قسمت‌های قبلی این سری استوار است.

بازیکنانی که قبلاً «Diablo IV» را خریداری کرده‌اند نیز می‌توانند بازی را قبل از عرضه روی برخی دستگاه‌ها از قبل بارگذاری کنند. طبق گفته بلیزارد، پیش بارگذاری هر نسخه در حال حاضر برای رایانه های شخصی ویندوز، ایکس باکس و پلی استیشن در دسترس است.

کلاس های کاراکتر DIABLO IV چیست؟

Mike Ybarra، رئیس Blizzard Entertainment در بیانیه ای گفت: “همه هیجان و بازخورد بازیکنان برای همه ما بسیار انرژی بخش بوده است.”

در حالی که انتشار رسمی “Diablo IV” برای هفته آینده برنامه ریزی شده است، دسترسی زودهنگام چند روز زودتر آغاز می شود – از پنجشنبه یا جمعه شروع می شود، همچنین بسته به منطقه زمانی شما. برای بازیکنان ایالات متحده، دسترسی زودهنگام در ساعت 7 بعد از ظهر به وقت شرقی (4 بعد از ظهر PT) پنجشنبه راه اندازی می شود.

چگونه می توانم دسترسی زودهنگام داشته باشم؟

© 2023 آسوشیتدپرس. تمامی حقوق محفوظ است. این مطالب را نمی توان بدون اجازه منتشر کرد، پخش کرد، بازنویسی کرد یا دوباره توزیع کرد.

دسترسی زودهنگام برای بازیکنانی که نسخه دیجیتال لوکس یا نسخه نهایی بازی را پیش خرید کرده اند در دسترس خواهد بود.

«Diablo IV» تقریباً اینجاست.  آنچه در مورد انتشار آینده بازی ویدیویی باید بدانید

غرفه اکتیویژن بلیزارد در طول نمایشگاه سرگرمی الکترونیکی در لس آنجلس در 13 ژوئن 2013 ظاهر می شود. انتشار “Diablo IV” دقیقاً در گوشه و کنار است. دسترسی زودهنگام برای بازی نقش آفرینی اکشن مورد انتظار از پنجشنبه شب آغاز می شود – قبل از راه اندازی رسمی هفته آینده. “Diablo IV” آخرین قسمت از سری “Diablo” Blizzard Entertainment است. اعتبار: AP Photo/Jae C. Hong, File

اکران «Diablo IV» دقیقاً نزدیک است. دسترسی زودهنگام برای بازی ویدئویی اکشن نقش‌آفرینی مورد انتظار از پنجشنبه شب آغاز می‌شود—پیش از راه‌اندازی رسمی هفته آینده.

نقل قول: «Diablo IV» تقریباً اینجاست. آنچه درباره انتشار آینده این بازی ویدیویی باید بدانید (2023، 1 ژوئن) بازیابی شده در 3 ژوئن 2023 از

این برگه یا سند یا نوشته تحت پوشش قانون کپی رایت است. به غیر از هرگونه معامله منصفانه به منظور مطالعه یا تحقیق خصوصی، هیچ بخشی بدون اجازه کتبی قابل تکثیر نیست. محتوای مذکور فقط به هدف اطلاع رسانی ایجاد شده است.

منبع

“Diablo IV” آخرین قسمت از سری “Diablo” شرکت بلیزارد اینترتینمنت است که در سال 1996 آغاز شد و بیش از یک دهه پس از اکران “Diablo III” در می 2012 عرضه شد.

“Diablo IV” بسته به منطقه زمانی که در آن زندگی می کنید، به طور رسمی در روزهای سه شنبه یا چهارشنبه هفته آینده منتشر خواهد شد. در ایالات متحده، بازی در ساعت 7 بعد از ظهر به وقت شرقی (4 بعد از ظهر PT) در روز سه شنبه عرضه می شود.

اکتیویژن – که سازنده «ندای وظیفه»، «آب نباتی کراش» و «ورلد وارکرافت» نیز هست-گزارش شده است درآمد خالص 7.53 میلیارد دلار برای سال 2022، از 8.8 میلیارد دلار در سال 2021 کاهش یافته است.

پس از راه اندازی “Diablo IV”، بازیکنان می توانند وارد یکی از پنج کلاس شوند: Druids، Rogues، Sorceresses، Barbarians یا Necromancers.

در اینجا چیزی است که باید در مورد انتشار آینده “Diablo IV” بدانید.

DIABLO IV چه ساعتی منتشر می شود؟

در ژانویه 2022، مایکروسافت اعلام کرد که قصد دارد اکتیویژن را خریداری کند – اما، بیش از یک سال بعد، معامله پرفروش هنوز در خطر است. در حالی که اتحادیه اروپا خرید 69 میلیارد دلاری را در ماه گذشته تایید کرد، تنظیم‌کننده‌های بریتانیا به دلیل نگرانی از اینکه به رقابت در بازار کوچک اما به سرعت در حال رشد بازی‌های ابری لطمه می‌زند، این معامله را مسدود کردند. مقامات ایالات متحده نیز در تلاش هستند تا این ادغام را خنثی کنند.

به گفته بلیزارد، «دیابلو IV» دهه ها پس از اتفاقات «دیابلو III: درو روح ها» می گذرد. دیو لیلیت و فرشته ایناریوس با هم دشمن شده اند و جنگی را علیه یکدیگر به راه انداخته اند.

بلیزارد گفت که «Diablo IV» پس از راه‌اندازی، بازی و پیشرفت چند پلتفرمی را روی رایانه‌های شخصی ویندوز، ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵ و پلی‌استیشن ۴ و همچنین co-op ارائه می‌کند.

نتایج مالی ACTIVISION برای سال 2022، قرارداد مایکروسافت

این شرکت ها در حال شکایت از تصمیم بریتانیا به یک دادگاه هستند. لیام دین، تحلیلگر صنعت بازی برای شرکت تحقیقاتی و مشاوره فناوری Omdia، قبلاً به The The گفته بود، اگر درخواست تجدید نظر با شکست مواجه شود، مایکروسافت مجبور می شود یا قرارداد را لغو کند یا بریتانیا را به عنوان یک بازار جداگانه انتخاب کند، که به نظر می رسد یک گزینه غیرقابل اجرا باشد. آسوشیتدپرس.

در ماه آوریل، شرکت مادر Blizzard Entertainment Activision Blizzard گزارش شده است درآمد خالص 2.38 میلیارد دلار برای سه ماهه اول سال 2023 – از 1.77 میلیارد دلار برای سه ماه اول سال 2022. در آن زمان، Activision اشاره کرد که پیش فروش برای «Diablo IV» قوی بود و به آزمایش عمومی موفق بازی اشاره کرد.

بخوان  یوتیوب بالاخره به شما اجازه بزرگنمایی و کوچکنمایی روی ویدیوها را می دهد