Google Maps Live View به شما امکان می دهد از AR برای کاوش در شهرهای بزرگ مانند نیویورک استفاده کنید

به‌روزرسانی جدید Google Maps به شما امکان می‌دهد از واقعیت افزوده (AR) برای کاوش مکان‌های کلیدی در شهرهای بزرگ استفاده کنید.

Live View هفته شکرگزاری را برای اندروید و iOS در لندن، لس آنجلس، نیویورک، پاریس، سانفرانسیسکو و توکیو آغاز می کند. ما از گوگل پرسیدیم که آیا برنامه‌ای برای گسترش به سایر شهرهای بزرگ در آینده نزدیک وجود دارد یا خیر. در صورت شنیدن این خبر به روز می شود.

به روز رسانی فروتن

صاحبان وسایل نقلیه الکتریکی (EV) با فیلتر جدید “شارژ سریع” زمان آسان تری برای یافتن بهترین ایستگاه شارژ خواهند داشت. این ایستگاه‌هایی را که شارژرهای خودرویی با توان خروجی 50 کیلووات یا بالاتر دارند برجسته می‌کند. و اگر خودروی برقی شما از نوع خاصی از دوشاخه استفاده می‌کند، می‌توانید ایستگاه‌های سازگار را با فیلتر Plug محدود کنید. توجه داشته باشید که این تغییرات فقط در کشورهایی که ایستگاه شارژ خودروهای الکتریکی دارند در دسترس است.

دوربین را مستقیماً روی یک نقطه قرار دهید (در برگه جدید باز می شود) یک حباب ظاهر می شود که اطلاعات کلیدی مانند ساعات کاری یک مکان و اینکه آیا مکان نظرات خوبی دارد یا خیر را به شما می گوید. اگر به‌دنبال رستوران یا پارک خاصی هستید، می‌توانید دسته‌ها را مرور کنید تا به شما در محدود کردن موارد کمک کند.

Accessible Places، که مکان‌های دوستدار ویلچر را برجسته می‌کند، شاهد گسترش جهانی است. می‌توانید این ویژگی را با رفتن به منوی تنظیمات Google Maps و جابجایی ابزار Accessible Places فعال کنید. پس از آن، شما نمادهای ویلچر را در نمایه های تجاری ببینید در Maps به شما می گوید که آیا این مکان برای ویلچر قابل دسترسی است یا خیر. این ابزار منوط به ارائه اطلاعات دقیق توسط جامعه است، بنابراین Google از مردم می‌خواهد در ویرایش این نمایه‌ها و افزودن نماد دسترسی به مکان‌های مناسب کمک کنند.

بخوان  سیستم کدنویسی گوگل به صورت پایتون در حال انجام است

به روز رسانی همه جانبه

این ویژگی Live View نام دارد و همینطور هم شد اولین بار در سپتامبر اشاره کرد در طول رویداد جستجو در 22 گوگل. با ضربه زدن روی نماد دوربین جدید در نوار جستجوی Maps، یک سری از نقاط واقعیت افزوده بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود که نقاط دیدنی، فروشگاه ها و حتی دستگاه های خودپرداز را برجسته می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که دوربین گوشی هوشمند خود را در اطراف منطقه اطراف خود قرار دهید. این نقاط به شما می گویند که یک کسب و کار چقدر دور است و در کدام جهت است. و مکان هایی که در نمای فوری شما نیستند نیز برجسته خواهند شد، طبق اعلامیه (در برگه جدید باز می شود).منبع