Google Photos با طراحی مجدد آینده در رایانه لوحی شما بسیار بهتر می شود

در زمان نگارش این مقاله، Google Photos در تبلت ها اساساً نسخه موبایلی است که به تازگی گسترش یافته است. رابط باریک‌تر برای گوشی‌های هوشمند مناسب است، اما در صفحه‌نمایش‌های بزرگ‌تر، فضای زیادی را در حالت افقی تلف می‌کنید.

وقتی صحبت از Google I/O شد، رویداد 2023 فردا چهارشنبه، 10 مه برگزار می شود. در طول این رویداد، جهان اولین گوشی تاشو این شرکت را با نام مناسب رونمایی خواهد کرد. Google Pixel Fold. ما همچنین امیدواریم که در مورد تاریخ عرضه رسمی تبلت پیکسل مورد انتظار بشنویم، بنابراین حتماً پوشش ما را دنبال کنید. Google I/O 2023 همانطور که اتفاق می افتد.

شایان ذکر است که تغییرات از مسیری پیروی می کنند که گوگل از آن زمان تاکنون در آن بوده است Google I/O 2022 جایی که شرکت فاش کرد که قرار است راه اندازی شود نسخه های بهینه شده برای تبلت برنامه های قدیمی (در برگه جدید باز می شود). یکی از موج های قبلی (در برگه جدید باز می شود) چندین برنامه Google Workspace مانند Google Drive، Docs و Sheets را به‌روزرسانی کرد تا بهتر با صفحه‌نمایش‌های بزرگ Android سازگار شود. این به روز رسانی حتی ویژگی های جدیدی مانند قابلیت کشیدن و رها کردن فایل ها را اضافه کرد. بهینه سازی تا به امروز ادامه دارد زیرا Google Drive اخیراً “چندین نوسازی” را به دست آورده است. در ماه مارس (در برگه جدید باز می شود) از جمله موارد دیگر، دیدن جزئیات فایل روی صفحه را آسان تر می کند.

و در حالی که ما توجه شما را جلب می کنیم، لیست TechRadar را بررسی کنید بهترین گزینه های Google Photos برای سال.

بخوان  آمریکا چین را در ماه شکست خواهد داد

منبع

تصاویر لو رفته جدید نشان می دهد Google Photos به‌زودی برای تبلت‌ها بهینه‌سازی می‌شود، زیرا برنامه برای استفاده بهتر از صفحه نمایش دستگاه در حالت افقی در نظر گرفته شده است.

مشخص نیست که طراحی مجدد چه زمانی اجرا خواهد شد. Sadykov ادعا می کند که می توانید تغییرات را در “آخرین نسخه برنامه Google Photos” فعال کنید، اگرچه در حال حاضر از دید کاربران پنهان است. بنابراین، این امکان وجود دارد که نرم افزار در حال حاضر در حال انجام آزمایشات داخلی باشد.

به روز رسانی قدیمی

این دسته از اطلاعات از راهنمایی صنعت Nail Sadykov که مدیریت آن را بر عهده دارد می آید کانال تلگرام گوگل نیوز (در برگه جدید باز می شود)، که به خود شرکت وابسته نیست. با نگاهی به تصاویری که Sadykov ارائه می‌کند، برنامه بازطراحی شده Photos کاملاً شبیه به آن است Adobe Lightroom در تبلت ها ظاهر می شود: یک نمای کنار هم با تصویر در سمت چپ و انواع ابزارهای ویرایش در شش بخش در سمت راست. به نظر نمی‌رسد هیچ تغییری در ابزارهای ویرایشی ایجاد شود، زیرا کاربران همچنان می‌توانند سایه‌ها را در یک عکس تنظیم کنند یا مثلاً نسبت تصویر را تغییر دهند. به نظر می رسد هدف از طراحی مجدد این است که به افراد کمک کند تا ویرایش های دقیق تری انجام دهند زیرا برنامه بهتر با صفحه نمایش مطابقت دارد. با این حال، حالت پرتره دقیقاً یکسان خواهد ماند. به گفته سادیکوف در توییتر (در برگه جدید باز می شود).