استفاده از مایکروسافت از ربات محبوب ChatGPT

مایکروسافت در ژوئیه ۲۰۱۹ با OpenAI همکاری کرد تا به پیشرفت‌ها در زمینه هوش مصنوعی سرعت بخشد و به نوبه خود از تخصص خود در محاسبات برای ساخت ابررایانه‌های هوش مصنوعی به طور مصنوعی برای OpenAI استفاده کرد و از نوامبر ۲۰۲۱ سرویس Azure OpenAI را برای سازمانی ارائه کرد. کرد.

ChatGPT که در 30 نوامبر سال گذشته ارائه شد، یک مدل زبانی بزرگ است که با هوش مصنوعی اجازه می‌دهد تا به پرسش‌های کاربر پاسخ دهد. این ربات تنها در عرض یک ماه، از یک میلیون کاربر پیدا می‌شود و با افزایش محبوبیت، فهرست انتظار برای صحبت با آن همیشه طولانی‌تر می‌شود.

مایکروسافت با سرویس Azure OpenAI، دسترسی شرکت‌ها به قدرت مدل‌های هوش مصنوعی مولد می‌کند و در عین حال انتظارات مربوط به امنیت، حریم خصوصی و قابلیت اطمینان داده‌ها و انطباق زیرساخت‌های محاسباتی را می‌کند.

اریک بوید، رئیس پلتفرم‌های هوش مصنوعی مایکروسافت، پیشتر در مصاحبه‌ای با فایننشال تایمز گفته بود: این مدل‌های هوش مصنوعی، نحوه عملکرد مردم با رایانه‌ها را تغییر خواهند داد.

شرکت ماروسافت از جمله ربات‌آلود ChatGPT را می‌دهد.

از طریق سرویس Open AI، مشتریان به طور گسترده ای از محصولات هوشمند مصنوعی دسترسی پیدا می کنند مایکروسافت می توانند برای طراحی محصولات آن و محصولات شرکت هایی مانند متا و OpenAI استفاده کنند.

شرکت مایکروسافت به زودی ربات هوش مصنوعی ChatGPT توسعه داده شده توسط شرکت OpenAi را به سرویس Azure در فضای ابری خود اضافه می کند که امکان دسترسی به ابزارهای مصنوعی مصنوعی را می دهد.

مایکروسافت می‌گوید که به زودی دسترسی به ChatGPT را نیز به این سرویس اضافه می‌کند.

بخوان  چه چیزی امسال از نمایشگاه CES انتظار داریم

این غول فناوری اعلام کرده است که اکنون OpenAI Azure را از دسترسی محدود به سرویس‌های سازمانی به آن در نوامبر ۲۰۲۱ به طور کلی در دسترس همگان قرار می‌دهد.

یکی از ویژگی‌های کلیدی ChatGPT اجرای آن در ایجاد پاسخ‌های متنی انسان‌ها به درخواست‌ها است. این باعث می‌شود که برای برنامه‌هایی که باعث ایجاد ربات‌های چت می‌شوند، برای ارائه خدمات به کاربران، پاسخ به پرسش‌ها در انجمن‌های آنلاین یا حتی شخصی‌سازی‌شده برای پست‌های رسانه‌های اجتماعی مفید ایجاد شود.

مشتریانی که به این سرویس دسترسی دارند، می‌توانند از ابزارهای مختلف OpenAI برای برنامه‌های کاربردی ابری خود از جمله هوش مصنوعی هنرمند Dall-E و سیستم زبان طبیعی GPT-3.5 استفاده کنند.

در بیانیه مطبوعاتی مایکروسافت آمده است که به غیر از ChatGPT که به زودی در دسترس خواهد بود، کاربران به محصولات دیگری مانند ربات هنرمند DALL-E و Codex هستند که یک مدل برنامه‌نویسی با دسترسی عمومی نیز خواهند داشت.

مایکروسافت از زمانی که در سال ۲۰۱۹ یک میلیارد دلار در این استارتاپ توسط ایلان ماسک سرمایه‌گذاری کرده است، با OpenAI مرتبط است و این اعلامیه اندکی است که از انتشار گزارش‌هایی مبنی بر طراحی مایکروسافت برای یک سرمایه‌گذاری ۱۰ دلاری دیگر در این شرکت منتشر شده است. است.

ChatGPT در حال حاضر به صورت رایگان در دسترس است، اما OpenAI قصد دارد در آینده از کسب درآمد کسب کند و هم اکنون یک فهرست انتظار برای افرادی که نسخه آزمایشی این ربات را دارند، باز کرده است.

این ابزار به قدری خوب بوده است که معلمان را به هشدار واداشته و اظهار نظر می‌کند که از آن می‌توان برای تقلب استفاده کرد. به همین دلیل در اوایل این ماه، مدارس دولتی شهر نیویورک، دسترسی به ChatGPT را از دستگاه‌های مدرسه و شبکه‌های وایفای ممنوع کردند.

بخوان  محافظت از کسب و کار اینترنتی مقابل هکرها

انتهای پیاممنبع

ربات ChatGPT یک ربات مخصوص گفتگو یا چت است که بر روی خانواده مدل‌های زبان ساخته می‌شود و با استفاده از تکنیک‌های نظارت بر روی خانواده‌ها، به خوبی تنظیم می‌شود. ChatGPT آخرین مورد از یک مجموعه مصنوعی مصنوعی است که سازنده آن به عنوان GPTs یاد می‌کند و مخفف عبارت «مبدل از پیش آموزش دیده مولد»(Generative Pre-Trained Transformer) است.

فیلترهای فیلترهای شرکت OpenAI را روی ChatGPT نصب کرده است که برای جلوگیری از ورود توهین آمیز و نفرت انگیزیز به اطلاعات ارائه شده به روش مصنوعی و خروجی های تولید شده توسط آن طراحی شده است.

این سرویس به کسب ‌و کارهای مختلف از استارتاپ‌ها تا شرکت‌های بزرگ چند ملیتی اجازه می‌دهد تا از داده‌های خود برای به دست آوردن بینش‌های ارزش‌گذاری و بهبود پشتیبانی و سفارشی‌سازی مشتریان استفاده کنند.

همچنین گزارش‌هایی منتشر شده است که مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای ادغام ChatGPT با موتور جستجوی خود موسوم به بینگ(Bing) برای تقویت آن است. در حالی که هنوز مشخص نیست این نرم افزار چه کاری می‌تواند برای این موتور جستجو انجام دهد، اطلاعاتی گفته می‌شود که می‌تواند بتواند نتایج را در قالب دوستانه‌تر با هضم آسان‌تر ارائه دهد.

به گزارش ایسنا و به نقل از انگجت، اگر منتظر درخواست‌های مکرر خود برای دسترسی به ChatGPT باشید، مایکروسافت خبرهای خوبی برای شما دارد. این شرکت در بیانیه‌ای مطبوعاتی اعلام کرد که این ربات گفتگوگر به زودی به خدمات مصنوعی مصنوعی Azure می‌آید، جایی که کسب و کارها می‌توانند به پیشرفته‌ترین مصنوعی در جهان دسترسی داشته باشند.

بخوان  ChatGPT در آگاهی عاطفی از انسان پیشی گرفت!

اخیراً شرکت OpenAI پس از عرضه ربات هوشمند نویسنده و گفتگوگر ChatGPT در کانون توجه قرار گرفته است. این برنامه ارائه پاسخ‌های طولانی و منسجم را به انواع سوالات علمی و پژوهشی و همچنین ترجمه متون و خلاصه نویسی مقالات دارد.